Nové fotky z divadla. :)
A dále platí, že kdo má jakékoli fotky ze školy, ať mi je prosím pošle na e-mail staresinka@centrum.cz nebo přinese na flashce (teď by se hodilo vědět, jak se to skloňuje :D).

Jak být první bez námahy

30. ledna 2007 v 11:06 |  rady :)
Máte moc aktivní spolužačky, ale vy chcete být první? No přece nebudete TAKY aktivní! To se dělá jen u méně hemisfér vyvinutých jedinců;-)! Ale my jsme elita!-prestižní gymnázium!!! Rada pro vás v tělocviku při běhu: Zvolna běžíme první polovinu, v druhém když už jsou vaše spolužačky v 3/4, nenápadně mrkněte na prófu. Nedívá se?! Stááárt přes hříště! Už, už, už...OH... Dívá se?! Šups na zem, tak, jak v Emerikn triláčích:-). Uf...zvedačky a běžíme dál. Doběhnete k prófovi a nasadíte zmožený výraz (ne tak totální, aby si nemyslel, že po prvním kolečku máte dost;-)). Jestlin si vás nevšímá, hlasitě odfukujte, nebo se poptejte, co máte dělat dál, aby si krucinajs uvědomil, že jste tam první:-)! Po chvíli začnou dobíhat spolužačky/žáci s naštvanými výrazy. Pokud jste takzvaný rejpal, ještě si porýpněte:"Ty, ale běžely/i ste fakt dobře;-)!"
P.S.: Jestli se naradi válíte na betonu, vente prófovi před hodinou brýle-bude zaneprázdněn jejich hledáním, a navíc vás neuvidí dle svého gusta;-)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama